-->

środa, 14 marca 2012

Bohaterowie ;D

Kinga - starsza siostra Gabi.  Lubi słuchać One Direction. Jej ulubieńcem w zespole jest Lou i nie ukrywa tego. Ma 18 lat i dobrze dogaduje się z młodszą siostrą. Jest pogodną dziewczyną. Nigdy się nie smuci ani nie obraża. Nie umie kłamać . Jest spokojna i poukładana.


Gabi - siostra Kingi.  Lubi Hip - Hop, Rap i nigdy nie pomyślała by o One Direction, gdyby nie Kinga. Bardzo spodobał się jej Zayn. Ma 16 lat i jest przeciwieństwem swojej siostry. Jest szalona , nie ogarnięta i nie przejmuje się przeszłością. Ciesz się z przeprowadzki do Londynu. Tu zamierza zacząć  nowe życie bez nałogów z którymi miała problemy w Polsce.

Zayn - członek zespołu One Direction. Ma 17 lat. Jest szalony,ale jednak przejmuje się konsekwencjami tego co robi. Jest miły dla ludzi. Lubi spokój i nocne spacery. Jest sąsiadem ojca dziewczyn.

Hazza - ( Harry ) - 1/5 One Direction. Jest wrażliwy i łatwo można go zranić. Rozumie dziewczyny i świetnie się z nimi dogaduje. Jest śmiały i nie wstydzi się niczego. Lubi słuchać muzyki. Świetnie gotuje.

Louis - 1/5 One Direction.  Jest dla chłopców jak starszy brat. Łatwo nawiązuje nowe znajomości. Jest przyjacielem dla wszystkich. Jest poważny , ale nie zawsze. Ma ogromne poczucie humoru. 
Liam - 1/5 One Direction. Ma 17 lat. Jest romantyczny i często udziel chłopcom rad co do randek z dziewczynami. Daje chłopcom wsparcie. Bardzo lubi spędzać czas śmiejąc się z chłopakami.  

Niall -  1/5 One Direction. Ma 17 lat. Lubi dużo jeść. Smakują mu naleśniki Harrego. Jest leniwy ,ale jak chce to potrafi   wszystko. Lubi spędzać czas z przyjaciółmi i grać w babinktona. Zawsze rozśmiesza chłopców gdy są smutni. Ma poczucie humoru ,które nigdy go nie opuszcza. 


~~~~~~~
PS. Co myślicie o zdjęciach ?

1 komentarz:

  1. Zdjęcie są boskie !!! Bardzo podoba mi się postać Kingi szczerze nie spodobała mi się Gabi

    OdpowiedzUsuń